AZ SONRA.. AZ SONRA.. AZ.. CEM YILMAZ AYVAYI YİYOR:)

ÜNLÜ KOMEDYEN CEM YILMAZ İÇİN SON SAATLER... BUGÜN ONUN İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR GÜN. HAYATININ AŞKINI BULDUĞUNU ZANNEDEN ÜNLÜ KOMEDYEN BU AKŞAM, SONUNDA AYVAYI YİYECEK:)) SAATLER 21.00'İ GÖSTERDİĞİNDE, ÇOK SEVDİĞİ VE PEŞİNDEKİ DİĞER KADINLARA TERCİH ETTİĞİ AHU YAĞTU İLE NİKAH MASASINA OTURACAK. NİKAH DEFTERİNE İMZAYI BASACAK.

YEAAYT! DAĞILIN BAKİM, USTURA KEMAL GELİYOR

SÜREÇ FİLMİ'İN PATRONLARI ALİ-İNCİ GÜNDOĞDU ÇİFTİNİN YENİ VE İDDİALI DİZİLERİ 'USTURA KEMAL' ÇOK YAKINDA SHOW TV'DE BAŞLIYOR. GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DİZİNİN BASIN TOPLANTISI YAPILDI. TOPLANTIDA EMRE KINAY BİR ARA ALDI SAZI- PARDON -MİKROFONU:) ELİNE, BİR TÜRLÜ BIRAKMADI. KONUŞTU DA KONUŞTU. ADETA "BU DİZİNİN KRALI BENİM BUNU HERKES ÖĞRENSİN" MESAJI VERMEK İSTER GİBİYDİ. 'USTURA KEMAL' ROLÜNÜ OYNAYACAK OKTAY KAYNARCA İSE BAŞI ÖNE EĞİK, İÇİNDEN BELKİ DE 'FESUPANALLAH' ÇEKE ÇEKE DİNLEDİ KINAY'I.

EBRU GÜNDEŞ YIKILIYORRR!

5 AY ÖNCE ANNE OLAN 'BEBEK GİBİ' GÜZEL SANATÇI EBRU GÜNDEŞ GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE GÜNAY'DA SAHHEYE ÇIKTI.. SANATÇI SIRTINI DA AÇIKTA BIRAKAN ÇOK GÜZEL LACİVERT RENKLİ DEKOLTE BİR ELBİSE GİYMİŞTİ. HATTA ÖYLE Kİ BAZI HAYRANLARI, SIK SIK "SIRTINI GÖSTER BİZE" DİYE TEZARRÜHAT YAPTI. EBRU GÜNDEŞ DE ŞARKI SÖYLERKEN SIK SIK SIRTINI SEYİRCİYE DÖNDÜ:))

OKAN, FOTO ŞİPŞAK YAPIYOR

OKAN BAYÜLGEN BİLİYORSUNUZ SANATIN HER DALINDAN ANLIYOR. ANLAMADIĞI OLURSA DA HİÇ BOZUNTUYA VERMİYOR, ANLARMIŞ GİBİ YAPIYOR. ANCAAAKK TÜM BUNLAR ONUN İYİ BİR 'ŞİPŞAKÇI' PARDON FOTOĞRAFÇI OLDUĞU GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİREMEZ (ASLA) OKAN, ÖNCEKİ GÜN FOTOĞRAFLARINI ÇEKMEK ÜZERE OYUNCU CEYDA ATEŞ İLE STÜDYOSUNDA BULUŞTU. ÇEKİM ÖNCESİ HER ŞEY İYİ HOŞ GİTTİ, ANCAK İŞ ASIL KONUYA, YANİ FOTOĞRAF ÇEKMEYE GELİNCE BİR ANDA DURDU! CEYDA ATEŞ UTANGAÇ ÇIKINCA İŞLER SARPA SARDI.

HALİL SEZAİ KAPIŞILIYOR!

POPÜLARİTESİ GİDEREK ARTAN 'MODERN ARABESK STARI' HALİL SEZAİ GİRDİĞİ HER ORTAMDA TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR. (BU NORMAL, ÇÜNKÜ ALBÜMÜ SATAN BAŞKA ADAM KALMADI) GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE ÜNLÜ 'HAV HAVCI:)' PARDON 'MEDYACIVE ŞARKICI' ÖMÜR GEDİK İLE BİR ARAYA GELDİ. ÖMER GEDİK SON ALBÜMÜNDE DÜET YAPTIĞI SEZAİ'Yİ BİR KERE DAHA 'KAFALAMAK' PARDON STÜDYOYA SOKMAK İSTEDİ. (AMA GEÇTİ BOR'UN PAZARI, SÜR EŞEĞİ NİĞDE'YE:))) ANCAK HALİL SEZAİ ARTIK BİR STAR ADAYI OLDUĞUNUN FARKINDA. ÖMÜR'Ü KIRMADAN KIVIRDI VE KENDİSİNE YAPILAN YENİ DÜET TEKLİFİNE ŞARKISINDAKİ GİBİ 'İSYAAEEN' ETTİ...

ŞOK! ATA BOĞAZ'A ATLADI!

ÜNLÜ SANATÇI ATA DEMİRER, FERDİ TAYFUR'UN KORKUSUNDAN KENDİSİNİ BOĞAZ'IN SERİN SULARINA BIRAKTI... ÖNCEKİ GÜN RUMELİHİSARI'NDA YÜRÜYÜŞE ÇIKAN ÜNLÜ KOMEDYEN, SENARYO POLEMİĞİNE GİRDİĞİ FERDİ TAYFUR'UN GELDİĞİNİ GÖRÜNCE "PALAMUT, PALAMUT" DİYE BAĞIRARAK DENİZE ATLADI. ÇOK SU YUTAN ATA'YI ÇEVREDEKİ BALIKÇILAR KURTARDI!
Önceki
2961 / 2962
1
2
3
2956
2957
2958
2959
2960
[2961]
2962
Sonraki
GUPSE ÖZAY ARTIK BARIŞ ARDUÇ’UN AİLESİNE GİRDİ!
KİRALIK AŞK'IN ÖMER'İ BARIŞ ARDUÇ'UN ABİSİ ONUR ARDUÇ EVLENDİ.
pabuçlayın >>
MURAT BOZ’DAN FEYZ ALIN!
YERLERİ SÜRÜYEN, TAKILIP DA DÜŞECEĞİ AYAKKABI DİLİ YOK. DARACIK BİR JEAN YA DA AĞI YERE YAKIN BİR EŞOFMAN YOK...
pabuçlayın >>

CEM YILMAZ SORUSU EBRU ŞALLI
CEM YILMAZ’LA AŞK YAŞAYAN EBRU ŞALLI, ÖNCEKİ GECE MODACI CENGİZ ABAZOĞLU İLE ARNAVUTKÖY EFTELYA BALIK’TA YEMEK YEDİ...
pabuçlayın >>
'ESRA EROL'DA' PROGRAMININ YENİ SEZONUNA BAŞLAYAN ESRA EROL'DAN ÇOK KONUŞULACAK TRANSFER.
pabuçlayın >>

Pabuc'un Karnesi

Adı Soyadı :
ÇAĞATAY ULUSOY
İmza :
 • Hayranlarına Davranış
  1
 • Büyüklerine Saygı
  1
 • Küçüklerine Sevgi
  1
 • Çevreyi Temiz Tutma
  1
 • Trafik Kurallarına Uyma
  1
 • Planlı ve Düzenli Çalışma
  1
 • Beslenme
  1
 • Hal ve Gidiş
  1

KILIÇLA KANSIZ DÜŞMAN ÖLDÜRME TEKNİKLERİ :)
KILIÇLA KANSIZ DÜŞMAN ÖLDÜRME TEKNİKLERİ :)
TRT 1 EKRANLARINDA YAYINLANAN DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİ, RTÜK’ÜN VERDİĞİ ‘KANLI SAHNE’ CEZALARINDAN BIKMIŞ OLACAK ...
pabuçlayın >>

MURAT DALKILIÇ, MERVE BOLUĞUR
MURAT DALKILIÇ, MERVE BOLUĞUR'U BAKIN NEDEN KIZDIRDI!
MERVE BOLUĞUR, ÖNCEKİ AKŞAM AKMERKEZ’DEKİ SERAFİNA RESTORANDA GÖRÜNTÜLENDİ.
pabuçlayın >>